اطلاعیه مهم

قابل توجه خریداران محترم اراضی شرکت عمران شهر جدید بینالود

 

به اطلاع کلیه خریداران اراضی شرکت عمران شهر جدید بینالود  اعم از مسکونی ، تجاری و مختلط می‌رساند، مطابق قانون ایجاد شهرهای جدید و آیین نامه اجرایی آن و همچنین در اجرای مصوبات کارگروه نظارت بر قراردادهای واگذاری شرکت عمران شهر جدید بینالود ، تمامی خریداران محترم ، مکلف به دریافت پروانه ساختمانی و احداث و تکمیل بنا و اخذ پایانکار در مهلت‌های قراردادی می‌باشند. لذا ضروریست مطابق مقررات فوق و شروط ضمن عقد مندرج در قرارداد واگذاری، حداکثر تا تاریخ 31/06/1400جهت پیگیری و تعیین تکلیف انجام تعهدات به واحد حقوقی و املاک این شرکت مراجعه نمایید.لازم به ذکر است مهلت تعیینی در این اطلاعیه نسبت به اشخاصی که برای آنها اظهارنامه ارسال شده، تسری نخواهد داشت و اشخاص مذکور مکلف به رعایت شرایط و مهلت های مندرج در اظهارنامه خواهند بود.

بدیهی است در غیراینصورت کلیه عواقب و مسئولیت های حقوقی ناشی از عدم انجام تعهدات ، برعهده خریداران محترم بوده و در پایان مهلت ارائه شده ، شرکت عمران شهر جدید بینالود با اختیارات حاصل از شروط قرارداد ، حسب مورد ، اقدام لازم را نسبت به فسخ قرارداد و یا دریافت خسارات  قانونی ناشی از تاخیر، معمول خواهد نمود.

جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 051-33564220  داخلی 159 و 157 واحد حقوقی و املاک شرکت عمران شهر جدید بینالود تماس حاصل فرمایید.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=23479
کد خبر
23479