بازدید مدیر کل بنیاد شهید  و امور ایثارگرا ن خراسان رضوی از شهر جدید بینالود

به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود مدیر کل بنیاد شهید  و امور ایثارگرا ن خراسان رضوی پس از بازدید از پروژه های روبنایی شهر جدید بینالود ، اقدامات صورت گرفته را ارزشمند دانست و گفت: این شهر ظرفیت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری دارد ومی توان در حوزه های مختلف از جمله احداث مسکن و مجموعه های تفریحی در این شهر سرمایه گذاری نمود.

حجت السلام  حسین معصومی ادامه داد: یکی از وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران افزایش سطح زندگی ایثارگران عزیز و خانواده معزز شهدا و جانبازان گرانقدر است که در این زمینه تامین مسکن از مهمترین این وظایف است.

وی افزود: امنیت کشور مرهون خون پاک شهدا و مجاهدت های ایثارگران است که با رشادت های خود اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان و دشمنان بیافتد و کوچک ترین وظیفه ما در قبال این از خودگذشتگی ها، توجه به نیازها و رفع مشکلات این عزیزان است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : با توجه به موقعیت بینالود و ظرفیت های این شهر آمادگی داریم تا در خصوص ساخت مجتمع تفریحی فرهنگی برای خانواده معزز شهدا و ایثارگران و جانبازان و همچنین احداث مجتمع های مسکونی اقدام نماییم .

در این بازدید مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود نیز ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سنوات گذشته با همکاری این بنیاد تعدادی از واحدهای مسکن مهر شهر جدید بینالود به خانواده معزز شهدا و ایثارگران اختصاص داده شد که این واحدها در حال حاضر در دست ساخت و تکمیل می باشد.

حمید رضا یزدانی ادامه داد : با توجه به انعقاد تفاهم نامه و اخذ مجوز مجمع محترم، آمادگی داریم تا زمین مناسب را برای احداث مجتمع تفریحی و فرهنگی جهت استفاده خانواده معزز شهدا و ایثارگران اختصاص دهیم.

وی افزود: ارائه خدمت به ایثارگران و خانواده معزز شهدا برکت خواهد شد و اعتقاد داریم حضور این عزیزان در شهر جدید بینالود  موجب توسعه و پیشرفت شهر می گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=22643
کد خبر
22643