با حضور مشاور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید ، سند توسعه فرهنگی اجتماعی شهر جدید بینالود وارد فاز نهایی شد.

جلسه بررسی طرح پژوهشی سند توسعه اجتماعی – فرهنگی شهر جدید بینالود با حضور دکتر ایمانی جاجرمی مشاور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید و ناظر علمی طرح برگزار شد.

مشاور معا.ن وزیر دراین بازدید با اشاره به روند رو به رشد شهر جدید بینالود گفت: این شهر ، دارای طبیعت زیبا و ظرفیت های بسیار بالایی است که باید با استفاده از این پتانسیل زمینه توسعه همه جانبه شهر را فراهم نماییم.

وی یکی از مهمترین وظایف شرکت عمران شهر جدید بینالود را توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی شهروندان دانست و افزود: مشارکت شهروندان بالاخص بانوان در انجام فعالیت های اجتماعی باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد. .

دکتر ایمانی جاجرمی در ادامه از کلاس های اوقات فراغت شهروندان و رباط تاریخی شهر بازدید کرد و در پایان با حضور در جلسه بررسی طرح پژوهشی سند توسعه اجتماعی – فرهنگی شهر جدید بینالود که با حضور مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود ، ناظر عالی و مجری طرح پزوهشی برگزار شد ، ابراز امیدواری کرد این طرح پژوهشی پس از اتمام ، به عنوان پروژه پایلوت و الگو به سایر شهرها معرفی گردد

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=19973
کد خبر
19973