بسیج/ ورزش/ بومی محلی

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،با هدف ایجاد شور نشاط در بین شهروندان شهر جدید بینالود، یک دوره مسابقات ورزشی پرتاب دارت و طناب کشی ویژه آقایان و بانوان شهروند، در مجموعه ورزشی محله منظریه شهر جدید بینالود برگزار شد.

این مسابقات که به همت شورای فرهنگی  اجتماعی شهر جدید بینالود وباهمکاری هیئت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی ،شرکت عمران شهرجدیدبینالود، کلانتری ۴۵ بینالود، پایگاه ۱۱۵ اورژانس و ایستگاه آتش نشانی بینالود برگزارشد،مورداستقبال بانوان و آقایان شهروند این شهر جدید قرار گرفت.

در بخش بانوان تعداد ۷۰ نفر در قسمت پرتاب دارت و ۸ تیم نه نفره در قسمت طناب کشی به رقابت پرداختند و در بخش آقایان نیز تعداد ۱۰۰ نفر در پرتاب دارت و ۵ تیم در بخش طناب کشی با یکدیگر رقابت کردند که در نهایت در رشته پرتاب بانوان ،خانم ها زهرا شعبان زاده ، عفت غفاری و سیده قمر حسینی مقام اول تا سوم را از آن خود کردند ، در بخش طناب کشی بانوان نیز تیم ستارگان بینالود با پیروزی بر رقیبان خود اول گردید .

در بخش طناب کشی آقایان، تیم باشگاه فیت من بینالود مقام اول را از آن خود کرد  و در بخش  پرتاب دارت نیز در رده بزرگسالان ،آقایان مهدی داوری ، جواد نیکبخت و سید مهدی مزینانی به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده نوجوانان نیز آقایان امیر علی رمضانی مقدم ، علی اصغر مهرجویان و محمدرضا پیری نفرات برتر این دوره از مسابقات شدند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=24155
کد خبر
24155