مراسم معارفه رییس جدید کلانتری 45 شهر جدید بینالود برگزار شد .

مراسم معارفه رییس جدید کلانتری 45 شهر جدید بینالود برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود ، پیش از ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رییس کلانتری 45 شهر جدید بینالود با حضور فرمانده انتظامی شهرستان مشهد مقدس و اعضای شورای اداری بخش احمد آباد برگزار شد.
سرهنگ عباس صارمی‌ ساداتی در این مراسم، وفاق و هم افزایی مسؤولان در راستای ایجاد امنیت در هر منطقه ای را مهم دانست و گفت : در حال حاضر جامعه و مردم ما نیاز بیش از پیش به امنیت و آرامش دارند و پلیس به عنوان بازوی توانمند و ضابط مقتدرسعی دارد تا با وفاق و تعامل بیشتر انجام وظیفه کند.
فرمانده انتظامی شهرستان مشهد خاطر نشان کرد : پلیس در واقع حافظ و نگهبان امنیت جامعه است و با رویکرد استفاده از توانمندی های تمام ارگان‌ها، نهادها و سازمان‌ها به کمک مردم می آید که تلاش اقشار مختلف برای تامین امنیت نقش به سزایی در تحقق این امر مهم دارد.
این مقام مسئول به نقش همه آحاد جامعه در ایجاد امنیت و پیشگیری از وقوع جرم تأکید و نقش پلیس را حافظ امنیت دانست و ادامه داد : رضایتمندی مردم اولویت کاری نیروی انتظامی است .
امنیت زبان زد بخش احمد آباد حاصل تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم نیروی انتظامی بخش است.
امام جمعه مرکز بخش احمد آباد در بخش دیگری از این مراسم، ضمن تبریک انتصاب رییس جدید کلانتری 45 شهر جدید بینالود گفت: در حالی که جمعیت بخش احمد آباد و شهر جدید بینالود در حال افزایش است، اما همه ما شاهد امنیت پایدار این بخش هستیم که این امنیت حاصل زحمات نیروی انتظامی است.
حجت الاسلام فرمانبر ادامه داد: مردم ولایی و انقلابی بخش احمد آباد نیز با همدلی و وفاق و اعتماد به نیروی انتظامی بخش همواره در کنار این نیرو بودند که این اعتماد عمومی با ارزش ترین دستاورد نیروی انتظامی است.
امام جمعه ملک آباد افزود: امروز جامعه بیش از پیش به امنیت نیاز دارد و این امنیت محقق نمی شود مگر با همکاری تمام آحاد مردم و مسئولان.
در پایان این مراسم از تلاش‌ها و زحمات سروان اقبالی رییس سابق کلانتری 45 شهر جدید بینالود قدردانی و سروان مومن به عنوان رییس جدید کلانتری 45 شهر جدید بینالود معرفی شد.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=20395
کد خبر
20395