مراسم اختتامیه نخستین دوره جشنواره فیلمکوتاه و عکس شهرهای جدید کشور با عنوان ” شهر جدید من”  با حضور بخشدار و امام جمعه بخش احمد آباد ، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود  و دیگر مسؤولان بخش و حضور جمع کثیری از شهروندان  شهر جدید بینالود برگزار شد

مدیر عامل شرکت عمران بینالود ضمن قدردانی از مشارکت شهروندان شهر جدید بینالود در این جشنواره گفت :بدیهی است برگزاری این قبیل رویدادهای فرهنگی  با مشارکت گسترده و ارائه تولیدات با کیفیت هنری توسط شهروندان به اعتبار و معرفی هر چه بهتر شهر جدید بینالود در سطح ملی کمک خواهد نمود .
حمید رضا یزدانی افزود: مهمترین هدف برگزاری این قبیل جشنواره های فرهنگی و هنری ایجاد حس تعلق خاطر برای شهروندان به محیط زندگی شان و همچنین توجه به نقش موضوعات هنری و فرهنگی در هویت بخشی شهری  است .
بخشدار احمد آباد نیز در این مراسم با قدردانی از این اقدام شرکت عمران شهر جدید بینالود گفت:  هنر زبان بین المللی و بهترین راه برای معرفی فرهنگ و دستاوردها و اقدامات انجام شده در هر مکانی است.
حمید مرادخواه ادامه داد : باید با برنامه ریزی  هرچه بهتر بتوانیم  شاهد تداوم این گونه اقدامات فرهنگی در بخش  باشیم و از استعدادهای بومی منطقه  برای نشان دادن ظرفیت های بسیار غنی بخش احمد آباد  بالاخص ظرفیت های گردشگری آن استفاده نماییم.
شایان ذکر است دراین جشنواره  در سطح شهرهای جدید کشور  تعداد 4000 اثر در بخش عکس و155 اثر در بخش فیلم   مورد بررسی و داوری قرار گرفت که از این تعداد 245 اثر در بخش عکس و 15 اثر در بخش فیلم  از شهر جدید بینالود به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال گردید که در بخش عکس 20 اثر از 6 عکاس شهروند شهر جدید بینالود حائز رتبه برتر گردید.
در پایان این مراسم تندیس افتتخار، لوح سپاس  و جوایز  نفرات برتر و سایر شرکت کنندگان اهدا شد.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=19476
کد خبر
19476