در راستای اجرای طرح کشوری کریم اهل بیت (ع) ، رزمایش مواسات و همدلی با هدف تکریم و اطعام  نیازمندان شهر جدید بینالود در ماه مبارک رمضان با حضور معتمدین محلات شهر ،مدیر عامل شرکت عمران بینالود و اعضای شورای فرهنگی اجتماعی شهر برگزار شد.

در راستای اجرای طرح کشوری کریم اهل بیت (ع) ، رزمایش مواسات و همدلی در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مواسات و همدلی بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده ناشی از کرونا و با هدف تکریم و اطعام  اقشار آسیب پذیر شهر جدید بینالود در ماه مبارک رمضان با حضور معتمدین محلات شهر ،مدیر عامل شرکت عمران بینالود و اعضای شورای فرهنگی اجتماعی شهر برگزار شد.

در این طرح که با مشارکت شهروندان ، ستاد فرامین حضرت امام (ره) ، مرکز نیکوکاری بخش احمد آباد و شرکت عمران شهر جدید بینالود اجرا گردید، مبلغ 250 میلیون ریال وجوه افراد خیر جمع آوری و به حساب ستاد مرکزی واریز گردید.

در این مراسم مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود ضمن تشکر از مشارکت فعال معتمدین و شهروندان شهر در این رزمایش ، گفت: مشارکت انجام شده ، نمونه موفقی از همدلی و وفاق اجتماعی بود، که با تعمیم آن می توانم در مناسبت های مختلف در طول سال از قشر آسیب پذیر و کم درآمد شهر حمایت  نماییم.

حمید رضا یزدانی ضمن تاکید بر حفظ شان و منزلت افراد جامعه هدف این طرح افزود: امروز به صورت نمادین 60 بسته حمایتی با کمک معتمدین به صورت خانه به خانه توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد :تا پایان این طرح در ماه مبارک رمضان 250 بسته کمک معیشتی برای نیازمندان، مددجویان و خانواده‌های آسیب ‌دیده ناشی از کرونا شهر جدید بینالود توزیع خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=20996
کد خبر
20996