دیدار با خانواده معزز شهدا توفیقی الهی و خدمت به ایشان وظیفه ماست.

بخشدار احمد آباد به همراه رییس اداره مددکاری بنیاد شهید استان خراسان رضوی و مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود، صبح امروز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با خانواده معزز شهیدان والامقام شهر جدید بینالود دیدار و آنان را مورد تکریم قرار داد.
مرادخواه بخشدار احمد آباد در این دیدار ضمن قدردانی از صبر و استقامت خانواده‌های معزز شهیدان ، گفت: شهدا و ایثارگران، مظهر از خودگذشتگی و الگوی بی‌بدیل برای مسئولین و مردم هستند، زیرا عزت، امنیت، آسایش و اقتداری که امروز داریم مرهون و مدیون مجاهدت‌های این مردان آسمانی است.
وی خاطر نشان کرد: در تمام حماسه‌ها، شهادت‌طلبی و پیروزی های رزمندگان ، خانواده شهدا با آنان همراه بودند ، باهم حماسه آفریدند و باهم برای رسیدن به پیروزی در برابر دشمنان آماده شدند.
مرادخواه ادامه داد: دیدار با خانواده معزز شهدا توفیقی الهی و خدمت به ایشان وظیفه ماست.
رییس اداره مددکاری بنیاد شهید استان خراسان رضوی نیز در این دیدار گفت: دیداربا خانواده شهدا و ایثارگران فرصتی برای اندیشیدن در کنار شهدا به عملکرد خودمان است فرصتی برای اینکه مسئولان محاسبه کنند ، برای انجام‌وظیفه در مقابل شهدا چه کرده‌اند.
دکتر قیاسی نژاد تصریح کرد: تا مادامی‌که فرهنگ ایثاروشهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرزوبوم را نخواهد کرد و انقلاب ما، مادام‌العمری که بافرهنگ ایثاروشهادت پیش برود بیمه خواهد بود.
وی ادامه داد : خانواده های شهدا با اهدای خون عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور ، کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند و بدون شک ایشان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی هستند.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود نیز در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: شما خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردید و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال دارد.
حمید رضا یزدانی افزود : دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای مسئولان روحیه‌بخش و موجب پشت‌گرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.
وی خاطر نشان کرد : مردم و مسئولین وظیفه سنگینی در قبال خانواده معزز شهدا بر عهده دارند و آن زنده نگه داشتن یاد و نام این مجاهدان راه الهی و اشاعه سبک زندگی شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده است.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=20182
کد خبر
20182