دومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی در شهر جدید بینالود برگزار شد.

دومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی با مشارکت مردم و شرکت عمران شهر جدید بینالود در این شهر برگزار شد.
این مراسم با حضور امام جمعه مرکز بخش احمد آباد ، بخشدار ، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود ، روحانیون، رییس کلانتری 45 بینالود و معتمدین محلات در مسجد حضرت معصومه شهر جدید بینالود و با هدف اکرام نیازمندان برگزار شد.
امام جمعه مرکز بخش احمد آباد درباره این پویش مومنانه مردمی که در سراسر کشور در حال برگزاری است ،گفت: در پی شیوع بیماری کرونا که اقشار مختلفی از جهت اقتصادی آسیب دیدند، رهبر معظم انقلاب با تدبیر خود فرمان مواسات را صادر کردند و مردم کشور هم به ندای معنوی رهبر انقلاب برای امر مهم و اثرگذار مواسات و کمک مؤمنانه لبیک گفتند.
حجت الاسلام فرمانبر افزود: آثار انسانی، برکات اخلاقی، و حتی سیاسی این رزمایش بسیار حائز اهمیت است و در این ایام برای مواسات فرهنگی و تبلیغی در کنار مواسات معیشتی و تقویت روحیه جامعه درمقابله با بیماری کرونا بسیار خوب عمل شد و مساجد نیز در حرکت مواساتی، محور قرار گرفتند و این مهم برکات بسیاری به همراه داشت.
وی خاطر نشان کرد: رزمایش سراسری مواسات و همدلی مؤمنانه نشان داد که ایثار و دستگیری از نیازمندان و فقرا ریشه در تاریخ اسلامی و فرهنگ ایرانی دارد و از این رو این شرایط سخت به فرصتی برای تقویت همدلی ها در کشور ما تبدیل شد.
ایشان ادامه داد : این سومین مرحله برگزاری رزمایش مواسات و همدلی در بخش احمد آباد است که با پیگیری های زنده یاد حسین پرورش خبرنگار فقید صدا و سیما ورییس مرکز خیریه حضرت محمد (ص)، همکاری ستاد اجرایی فرامین امام (ره) ، همت خیرین، کمیته امداد، واحدهای صنعتی و دستگاه های دولتی انجام گرفت و تا کنون بیش از 2 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان بخش توزیع شد.
در پایان این مراسم بسته های اهدایی با حضور معتمدین محلات توزیع شد.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=21381
کد خبر
21381