به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی ، جلسه مدیران روابط عمومی شهرهای جدید با معاون وزیر و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در قالب ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی  ، جلسه مدیران روابط عمومی شهرهای جدید کشور با معاون وزیر و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در قالب ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه معاون وزیر ضمن قدردانی از زحمات مجموعه روابط عمومی شهرهای جدید گفت: در عصر جدید روابط عمومی های مجموعه باید تلاش نمایند تا با استفاده از فضای مجازی و در تعامل دوسویه با مخاطبان خدمات شهرهای جدید را به جامعه هدف معرفی نمایند.

حبیب اله طاهرخانی افزود: اقدامات بسیار زیاد و پروژه های متعددی  در مجموعه تمام شهرهای جدید انجام می گردد ، و این وظیفه روابط عمومی هاست با استفاده از ابزار نوین بتوانند انعکاس مناسبی از این اقدامات ارائه نمایند.
رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ادامه داد : با مدیریت فضای مجازی می توان تصویر جدیدی از شهرهای جدید در افکار عمومی به نمایش گذاشت و این وظیفه روابط عمومی هاست.
وی ضمن تاکید بر استفاده از ابزارهای جذاب در اطلاع رسانی گفت: باید در ارتباط با افکار عمومی و مواجهه با مردم  اخلاقیات مورد توجه قرار گیرد و روابط عمومی ها در تقابل با مخاطبین قرار نگیرند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: روابط عمومی نقش اول در موفقیت شرکتها را دارد و باید تمام تلاش مدیران  و کارکنان روابط عمومی این باشد که ضمن توجه به مشکلات مردم ، مخاطبین را در راه توسعه شهرهای جدید با اقدامات شرکت هم سو و همگام نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=21003
کد خبر
21003