در بازدید فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از شهر جدید بینالود مطرح شد:
اتمام اتوبان حرم تا حرم تاثیر بسزایی در آینده شهر جدید بینالود دارد.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در بازدید از کلانتری 45 بینالود گفت: شهر جدید بینالود با توجه به موقعیت قرارگیری و آب و هوای مناسب ، آینده بسیار خوبی در استان دارد.
سردار محمد کاظم تقوی ضمن اشاره به اقدامات عمرانی انجام شده در این شهرخاطر نشان کرد: اتمام اتوبان حرم تا حرم و ایجاد دسترسی شهر جدید بینالود به این مسیر تاثیر بسزایی در توسعه این شهر خواهد داشت.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد : با توجه به ظرفیت های بینالود ، آمادگی داریم تا در خصوص اسکان بخشی از کارکنان ناجا در این شهر با مشارکت شرکت عمران شهر جدید بینالود اقدام نماییم.
وی با اشاره به موقعیت استراتژیک این شهر در یکی از شریان های اصلی ورودی مشهد مقدس افزود: احداث ستاد فرماندهی انتظامی ،همچنین مرکز آموزش و اردوگاه نظامی و پلیس راهور و پلیس راه در بینالود قابل بررسی است.
در این بازدید فرمانده انتظامی مشهد مقدس نیز خواستار همکاری شرکت عمران شهر جدید بینالود جهت استقرار یگان های انتظامی و اسکان نیروهای آن در شهر جدید بینالود شد.
عباس صارمی ساداتی گفت: تامین امنیت در هر مکانی محور توسعه آن منطقه است، که با حضور بیش از پیش نیروهای انتظامی در بینالود شاهد افزایش امنیت و بالتبع افزایش جمعیت و توسعه اشتغال و استقرار سایر صنایع در این شهر خواهیم بود.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود در این بازدید ضمن تقدیر از عملکرد خوب نیروهای انتظامی در تامین امنیت این شهر گفت: این شرکت آمادگی دارد در خصوص تامین زمین مورد نیاز جهت احداث فرماندهی انتظامی ، پلیس راهور و پلیس راه اقدام نماید.
حمید رضا یزدانی ادامه داد: برای اسکان نیروهای خدوم انتظامی بسته های پیشنهادی ویژه ای به مجمع ارائه خواهیم کرد تا پس از اخذ مجوزهای لازم بتوانیم با مشارکت و همکاری نیروی انتظامی استان در این راستا اقدام نماییم.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=20965
کد خبر
20965