جلسه کمیته بحران شهر جدید بینالود ، ستاد مدیریت کرونا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود، جلسه کمیته بحران شهر جدید ، ستاد مدیریت کرونا در روز یکشنبه بیست و پنجم اسفند ماه با حضور بخشدار بخش احمد آباد، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود، رییس کلانتری 45 بینالود و فرمانده حوزه مقاومت بسیج 5 کمیل شهر جدید بینالود در سالن جلسات شرکت عمران بینالود برگزار شد.
در این نشست، بخشدار احمد آباد ضمن ارائه گزارشی از اقدامات پیشگیرانه و مواجهه با شیوع ویروس کرونا در سطح بخش گفت: باید با اطلاع رسانی دقیق و صحیح به شهروندان از شیوع بیماری در بخش جلوگیری نماییم و این مهم با مشارکت فعال شهروندان دست یافتنی است.
حمید مرادخواه افزود: باید از تشکیل روزبازارها و سایر تجمعات مردمی و انجام مسابقات و تمرین های ورزشی در سالن های ورزشی که ریسک ابتلا به کرونا را افزایش می دهد، جلوگیری گردد و این مهم بر عهده نیروی انتظامی و بسیج گذاشته شده است.
در این جلسه مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود اعلام کرد: اطلاع رسانی و آموزش شهروندان از طریق نصب بنر ، ضد عفونی امکان عمومی مانند واحدهای تجاری ، مساجد ، سرویس های برون و درون شهری ، ایستگاه های اتوبوس ، نانوایی ها و سطح معبر از اقدامات اولیه در خصوص جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در این شهر جدید بوده است.
حمید رضا یزدانی افزود: از دیگر اقدامات انجام شده ، تعطیلی موقت سالن های ورزشی و ایجاد محدودیت در تجمعات و عدم مراجعه به آرمستان های سطح شهر بود که با مساعدت شهروندان برنامه ریزی گردید.
طرح مسائل و مشکلات پیش رو ، هماهنگی بیشتر در ستاد بحران بخش جهت پیگیری دریافت ملزومات و تجهیزات بیشتر برای مواقع بحران و همچنین شناسایی نقاط بحران زا در جهت پیشگیری ، از جمله موارد و مسائلی بود که در این جلسه برآنها تاکید شد .

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=20914
کد خبر
20914