به مناسبت دهه مبارک فجر جشنواره غذای ایرانی به میزبانی شهر جدید بینالود برگزار شد.

به مناسبت ایام ا… دهه مبارک فجر  ، جشنواره غذای ایرانی ویژه بانوان بخش احمد آباد مشهد به میزبانی شهر جدید بینالود و با همت شرکت عمران  بینالود و امور بانوان بخش احمد آباد برگزار شد.

این جشنواره که با حضور مسئولان بخش احمد آباد و شهر جدید بینالود و همچنین  60 شرکت کننده و بیش از یکصد نوع غذای سنتی ایرانی در رباط تاریخی فخر داود شهر جدید بینالود برگزار شد مورد استقبال شهروندان بینالود قرار گرفت .

در مراسم اختتامیه جشنواره حجت الاسلام فرمانبر امام جمعه مرکز بخش احمد آباد ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و قوام و استمرار آن مرهون تلاش های آحاد جامعه از جمله زنان انقلابی بوده که در این راه دوشادوش مردان حرکت کرده اند.

وی افزود:چهل و یک سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی فرصت مناسبی است تا به نقش آحاد و اقشار مختلف جامعه از جمله زنان در پیروزی نهضت و به ثمر نشستن مبارزات علیه طاغوت پرداخت.

ایشان با اشاره به مناسبت های مهم پیش رو ادامه داد : حضور پرشور مردم فهیم ایران در راهپیمایی 22 بهمن و همچنین حضور در پای صندوق های رأی مجلس شورای اسلامی ، بار دیگر تؤطئه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران را نقش بر آب خواهد کرد و مردم بار دیگر به جهانیان ثابت خواهند کرد که تا آخر به پای ایمان و اعتقاد و کشور شان خواهند ایستاد و اجازه نخواهند داد که دشمن در بین شان تفرقه ایجاد کند.

در پایان جشنواره به 7 نفر از برگزیدگان به انتخاب هیأت داوران ،جوایز ارزنده ای اهدا شد.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=20691
کد خبر
20691