عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید :
بخش صنعت شهر جدید بینالود محرک اصلی پیشرفت و توسعه این شهر جدید است.

مهندس روانفر در جریان بازدید از پروژه های مسکن مهر و همچنین پروژه های روبنایی و زیر بنایی شهر جدید بینالود با تاکید بر روند رو به رشد این شهر جدید گفت: علیرغم کمبود اعتبارات ،اقدامات خوبی در چند سال اخیر در این شهر انجام شده ، که می تواند موجب استقبال متقاضیان به سکونت در این شهر و افزایش جمعیت آن گردد.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: باید سیاست ساخت و ساز واحدهای مسکونی در شهر جدید بینالود به سمت واحدهای ویلایی وتراکم کم متمایل گردد .
عضو مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود افزود: بخش صنعت شهر جدید بینالود ضمن ایجاد هویت برای این شهر می تواند به عنوان محرک اصلی پیشرفت و توسعه آن بوده و برنامه ریزی باید به گونه ای باشد که شاغلین بخش صنعت به سکونت در بینالود ترغیب گردند.
وی با اشاره به اهمیت تامین حمل و نقل ریلی به عنوان یک عامل موفقیت در پیشرفت و توسعه شهرهای جدید ادامه داد : باید به صورت ویژه موضوع اتصال ریلی شهر جدید بینالود به مشهد پیگیری گردد ، تا ضمن ایجاد سفر ایمن ، سریع و ارزان برای ساکنین شهر ، در هزینه های تامین ناوگان حمل و نقل عمومی برای شرکت عمران صرفه جویی گردد.
مهندس روان فر گفت: در پروژه های مسکن مهر بینالود نیز شاهد پیشرفت خوبی هستیم و باید با تامین کاربری های مورد نیاز زمینه واگذاری واحدهای فاقد متقاضی را فراهم نماییم.
وی در پایان از تهیه توافق نامه ساخت مسکن در قالب طرح اقدام ملی خبر داد و افزود: این توافق نامه به زودی به شرکت های عمران در شهرهای جدیدابلاغ می گردد و بلافاصله باید با برنامه ریزی دقیق و عملیاتی نسبت به فراخوان ثبت نام از متقاضیان خرید واحدها اقدام گردد تا با استفاده از آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی و همچنین کمک دولت در بخش تقسیط بلند مدت هزینه زمین، بتوانیم این پروژه بزرگ را در شهرهای جدید عملیاتی نماییم.
حمید رضا یزدانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود نیز در این بازیدد ضمن قدردانی از حمایت ها و رهنمودهای اعضای محترم هیئت مدیره شرکت مادر ، گفت: امیدواریم با استفاده از تجربیات و حمایت های مجمع عمومی محترم ، توسعه و پیشرفت را در این شهر سرعت ببخشیم و در این راه بازدیدهای انجام گرفته توسط اعضای محترم هیئت مدیره کمک شایانی به انتقال تجربیات و انجام برنامه ریزی در راستای تحقق این مهم خواهد نمود.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=20261
کد خبر
20261