به گزارش واحد روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود: دکتر جعفرنژاد معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با هیأت همراه پس از برگزاری جلسه در محل شرکت عمران از مراکز خدمات بهداشت ودرمان شهر جدید بینالود بازدید به عمل آورد ؛ در این بازدید که دکتر صحی زاده مدیریت بهداشت شبکه پنج مشهد و یزدانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود ایشان را همراهی می نمودند توضیحات لازم و مطالبات شهروندان در زمینه های مختلف بهداشت ودرمان  را انعکاس دادند .

دکتر جعفر نژاد در گفتگو صمیمانه با کادر درمانی این شهر با آمار کمی و کیفی و نحوه ارایه خدمات به مراجعان مراکز بهداشتی ودرمان شهر جدید بینالود آشنا شد و از تلاش کادر درمان این شهر برای ارائه خدمات پیشگیری و درمان به ویژه در شرایط مقابله با بیماری کووید 19 تقدیر به عمل آورد .

در پایان بازدید دکتر جعفر نژاد بیان داشت: در جهت ارتقائ سطح مطلوبتر خدمات بهداشت درمان در مراکز بهداشتی ودرمانی محلات منظریه واوارشک شهرجدید بینالود گامهای موثری برخواهیم داشت و با ارائه  امکانات و مشو ق هایی به بخش خصوصی برای حضور فعال تر و ارائه خدمات  با اولویت جامعه هدف فراهم گردد.

 شایان ذکر است این بازدید با پیگیری های فرماندار محترم مشهد و بخشداری بخش احمد آباد و شرکت عمران شهر جدید بینالود و مدیریت شماره پنج بهداشت و درمان مشهد انجام پذیرفت .

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=25117
کد خبر
25117