به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود،محمد نخعی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی به همراه معاونین این اداره کل و رییس ثبت اسناد و املاک بخش احمد آباد ،به منظور بررسی روند انجام امور ثبتی و رفع موانع و تسریع در صدور اسناد اراضی بینالود ، از این شهر جدید بازدید کرد.
نخعی در جلسه ای که به همین منظور برگزار گردید اظهار داشت: هر اقدامی برای رفع مشکل شهروندان شریف شهر جدید بینالود در چهارچوب قوانین و مقررات لازم باشد، انجام خواهد شد.
این مقام مسئول گفت : امور مربوط به صدور اسناد اراضی شهر جدید بینالود سرعت بیشتری خواهد گرفت و موانع را با همفکری و تعامل با شرکت عمران رفع خواهیم کرد.
حمید رضا یزدانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود نیز در این بازدید ضمن تقدیر از رویکرد مثبت مدیر کل محترم ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی و عملکرد کارکنان ثبت اسناد و املاک بخش احمد آباد، در تعامل با مجموعه شهر جدید بینالود ،خواستار حل مشکلات صدور اسناد اراضی شد و خاطر نشان کرد: این شرکت آمادگی دارد جهت رفاه حال شهروندان و جلوگیری از ترددهای جاده ای نسبت به واگذاری محل مناسبی برای استقرار نمایندگی ثبت اسناد و املاک در بینالود اقدام نماید.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=23582
کد خبر
23582