با حضور مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود، تفاهم نامه احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر جدید بینالود منعقد شد.

با حضور مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود، تفاهم نامه احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر جدید بینالود منعقد شد.
به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی، ضمن تقدیر از پیگیری های شرکت عمران بینالود گفت: با احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهر جدید بینالود ،این شهر به قطب فرهنگی و هنری کودکان در بخش احمد آباد تبدیل خواهد شد.
ابراهیم زره ساز افزود: این مرکز ضمن شناسایی استعدادهای کودکان و نوجوانان شهر جدید بینالود، در بالابردن سطح سواد و دانش دیداری، گفتاری و شنیداری آنان مؤثر خواهد بود.
ایشان خاطر نشان کرد: با این اقدام زمینه همکاری در این شهر فراهم گردیده تا در ایجاد پیوست های فرهنگی این شهر جدید اقدام موثری انجام گردد و خانواده ها با اطمینان خاطر بیشتری در موضوع آموزشی و فرهنگی برای فرزندانشان در این شهر ساکن شوند.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود نیز در این مراسم گفت:رویکرد شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در دوره جدید تحت مدیریت جناب آقای مهندس طاهرخانی معاون محترم وزیر ، که مورد تاکید جناب آقای مهندس اسلامی مقام عالی وزارت هم می باشد، ارتقاء کیفیت زندگی در شهرهای جدید است . و از مولفه های اصلی ارتقا کیفیت زندگی توجه به ایجاد زیر ساختهای اجتماعی است. و از طرفی با توجه به اینکه غالب شهروندان شهرهای جدید خانواده های جوان هستند توجه به نیازهای کودکان و نوجوانان از اولویت بالایی برخوردار است.
وی افزود: این تفاهم نامه پیرو تفاهم نامه کشوری شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و در راستای توسعه زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی منعقد شد و انشالله در آینده نزدیک پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوز از مجمع محترم عملیاتی خواهد شد.
وی در ادامه از مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درخواست کرد تا زمان احداث کانون از ظرفیت های کتابخانه عمومی شهر و نیز مدارس سطح شهر برای فعالیت های کانون استفاده شود.

در پایان با توجه به مشارکت شرکت عمران شهر جدید بینالود در مسابقه جهانی نقاشی دست های پاک ، تندیس جشنواره توسط مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی به مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود اهدا و همچنین به تعدادی از برندگان این مسابقه از طرف شرکت عمران بینالود جوایزی اهدا شد.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=22262
کد خبر
22262