مسابقات فوتسال جام رمضان بخش احمد آباد به میزبانی شهر جدید بینالود با حضور بخشدار احمد آباد ، عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید بینالود و رییس شورای فرهنگی اجتماعی بینالود آغاز شد.

این مسابقات با حضور 16 تیم از بخش احمد آباد به همت شورای فرهنگی اجتماعی و شرکت عمران شهر جدید بینالود در سالن فرهنگی ورزشی بینالود برگزار می گردد.
بخشدار احمد آباد در مراسم آیین افتتاح این مسابقات ، ضمن قدردانی از زحمات برگزار کنندگان گفت: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد شور و نشاط در بین ساکنین و پر نمودن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان است.
مرادخواه با اشاره به اهمیت توسعه فضاهای ورزشی در بخش افزود: به همت شرکت عمران شهر جدید بینالود سالن فرهنگی ورزشی شهر در ایام پایانی سال گذشته با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی افتتاح شد و امروز شاهد برگزاری اولین مسابقات رسمی در این سالن هستیم.
رییس شورای فرهنگی اجتماعی شهر جدید بینالود نیز در مراسم افتتاحیه مسابقات گفت: ماه مبارک رمضان ، ماه نزول قرآن ، ماه توبه و مغفرت و ماه خودسازی و از برترین ماه ها در نزد خدای متعال است که باید سعی نماییم از کرامات این ماه بهره مند شویم.
حجت الاسلام حسن ذبیح رضوانی ادامه داد : توجه به امور فرهنگی و ورزشی جوانان و ترغیب قشر جوان به استفاده بهینه از فرصت فراغت همواره مورد توجه شورای فرهنگی اجتماعی شهر بوده و از این رو برگزاری این مسابقات در ماه مبارک رمضان توسط این شورا با حمایت شرکت عمران شهر جدید بینالود برنامه ریزی شد.
این مسابقات به مدت 12 شب از ساعت 21 الی 23 در سالن فرهنگی ورزشی محله منظریه شهر جدید بینالود برگزار می گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://binalood.ntdc.ir/?p=19289
کد خبر
19289